Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda Ubranka dla dziewczynki

Ubranka dla dziewczynki świeżo po narodzeniu

Data publikacji 31 października 2022

Nowo narodzone dziecko zmienia życie rodziców. Trzeba przygotować mieszkanie dla nowego członka rodziny, a także wyprawkę. Jak wybrać ubranka dla nowo narodzonej dziewczynki? Na co zwrócić uwagę?

Niezbędne ubranka dla niemowlaka

Niemowlę przez większość czasu śpi i je. Nie potrzebuje dużej ilości ubranek, choć na pewno przydadzą się na zmianę śpioszki i kaftaniki, które bardzo często podczas karmienia się brudzą. Dla dziewczynki warto wybrać śpiochy w kolorze różowym. Na pewno nie może zabraknąć body, które są zapinane z tyłu. Dobrze jest mieć takich zestawów kilka, aby nie trzeba było robić prania co dwa dni. Na pewno przyda się także kurteczka i cieplejszy kaftanik. Maluszek potrzebuje także skarpetek. Warto zaopatrzyć się w kilka par letnich i cieplejszych. Na głowę nie może zabraknąć czapeczki, a zimową i jesienną porą przydadzą się rękawiczki. 

Jak wybrać ubranka dla dziewczynki?

Ubranka dla dziewczynki dobrze jest wybrać w kolorach różu i odcieniach czerwieni. Na pewno należy zwrócić uwagę na jakość wykonania poszczególnych ciuszków. Powinny być to ubranka wykonane z naturalnych materiałów, które nie uczulają i nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Idealnym rozwiązaniem są ekologiczne bawełniane ubranka, które mają certyfikat potwierdzający jakość. Należy zwrócić uwagę na drobne elementy, których nie może być na śpioszkach czy bluzeczkach. Wszystkie powinny być zapinane z tyłu na napy. Ubranka nie powinny być barwione sztucznymi kolorami, gdyż mogą uczulać. Dobrze jest wybrać od razu kilka zestawów w dobranym rozmiarze i kilka w nieco większym. Niemowlę rośnie bardzo szybko i już po paru tygodniach ciuszki mogą być za małe. Zatem, jak wybrać dobry sklep z odzieżą dla dzieci?

Gdzie kupić dobrej jakości ubranka dla niemowlaka?

Ubranka dla dziewczynki muszą być wygodne i zapewniać swobodę ruchu. Wiadomo, że niemowlę powinno być ubrane w ciuszki wykonane z naturalnych i delikatnych materiałów. Gdzie zatem kupić dobrej jakości ubranka dla dziewczynki? Jest wiele sklepów z dziecięcą odzieżą. Dobrze jest wybrać taki, który oferuje szeroką gamę ubranek od różnych producentów. Wszystkie powinny być certyfikowane i sprawdzone pod względem jakości. Można skorzystać z oferty sklepów stacjonarnych i internetowych. W przypadku zakupów przez Internet należy bardzo dokładnie zapoznać się z opisem produktów. Warto nadmienić, że jeśli towar się nie spodoba, to można go wymienić, jeśli kupiło się go na odległość. Dzięki temu zakupy są bezpieczne i nie ma ryzyka, że trzeba będzie zachować ciuszki, które się nie przydadzą.

Redakcja szkolarodzenia.org.pl

Nasza redakcja składa się ze specjalistów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się rodzicielstwem i dbaniem o dobro matki i dziecka. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem w kwestiach przede wszystkim ciąży i parentingu, ale doradzamy też w sprawach związanych z chociażby urodą.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Uratuj włosy po połogu