Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda Skórzane torebki SLOW City

Skórzane torebki SLOW City – dlaczego warto je nosić?

Data publikacji 29 października 2021

Gdy cały świat dookoła pędzi, ty zwolnij. Doceń to, co ważne i ponadczasowe. Wybierz luksusową torebkę skórzaną w miejskim stylu na swoje wycieczki po mieście w stylu slow.

Kolekcja torebek SLOW City polskiej marki premium ADAM BARON została przygotowana w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby kobiet. W czasie pandemii wiele z nas zwróciło się ku zrównoważonej modzie i zaczęło przestrzegać jej zasad. Ten trend ma odzwierciedlenie w sposobie konsumpcji. Kupujemy ubrania, torebki i inne dodatki lepszej jakości, takie które posłużą nam dłużej niż jeden sezon, oraz bardziej uniwersalne – takie, które wpasują się w naszą szafę kapsułową.

Torebki skórzane w miejskim stylu

Przedstawiamy więc propozycje torebek, które warto mieć w swojej garderobie. Torebki skórzane w miejskim stylu SLOW City są różnych gabarytów, łączy je jednak casualowy styl oraz materiał, z którego są wykonane – prawdziwa włoska skóra, oraz dostępność produktów w różnych kolorach.

Pierwszy model to SLOW City 01, torebka, która po rozłożeniu boków zamienia się w całkiem dużą, pojemną torbę, do której zmieścisz dodatkowy sweter czy zakupy. Jest więc rozwiązaniem zarówno do biura, jak i na całodzienne wędrówki po mieście.

SLOW City 02 to skórzana torebka w miejskim stylu łącząca w swoim wzornictwie dwie wydawać by się mogło sprzeczności. Jest zarówno luksusowa, jak i casualowa. Dopasujesz ją do eleganckiej sukienki, jak i dżinsów i luźnej koszuli i w obu przypadkach będzie wyglądać świetnie.

SLOW City 03 to jeszcze bardziej praktyczny i funkcjonalny model, ponieważ spełniający wiele funkcji. Torebka jest niewielkich rozmiarów, jednak można ją nosić na trzy sposoby: na ramię, na krzyż lub jako nerkę. Regulowany pasek zapewnia dostosowanie jej do twojego stylu, życia i ubioru.

Torebki SLOW City są minimalistyczne, a jednocześnie wyrafinowane w swojej prostocie. Spodobają się kobietom, które preferują elegancki styl oraz takim, które wybierają raczej luźne, casualowe kreacje.

Slow fashion

Slow fashion nie jest chwilowym trendem. Tak jak slow food, zatacza coraz szersze kręgi i ma coraz więcej zwolenników i zwolenniczek. Wszyscy widzimy, do jakich zniszczeń  naszej planety prowadzi zmasowana produkcja przemysłowa, dlatego coraz częściej zwracamy się ku odpowiedzialnemu podejściu do zakupów i posiadania. Odcinamy się od nieetycznej produkcji, od marnowania surowców i potencjału ludzi. Szukamy firm, które uspokoją nasze sumienie. Takich, które nie produkują w nadmiarze. Takich, które nie muszą utylizować niesprzedanych produktów. Takich, które ograniczają ślad węglowy.

Redakcja szkolarodzenia.org.pl

Nasza redakcja składa się ze specjalistów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się rodzicielstwem i dbaniem o dobro matki i dziecka. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem w kwestiach przede wszystkim ciąży i parentingu, ale doradzamy też w sprawach związanych z chociażby urodą.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Uratuj włosy po połogu