Wózki spacerowe Cybex, czemu zawdzięczają swoją popularność?

Wybór wózków dla dziecka jest ogromny. Producenci prześcigają się w możliwościach technicznych, nowoczesnych funkcjach oraz ciekawym designie. Jak znaleźć produkt idealny, który zaspokoi potrzeby dziecka i opiekuna? Wielu rodziców pokochało wózki spacerowe Cybex. Czemu zawdzięczają one swoją popularność? 

Dobry wózek spacerowy – czyli jaki?

Jaki powinien być dobry wózek spacerowy? Odpowiedź można zmieścić w jednym zdaniu. Dostosowany do potrzeb rodzica i dziecka. Maluch musi czuć się komfortowo – a mama i tata muszą mieć pewność, że ich pociecha jest nie tylko zadowolona, ale też bezpieczna. Wygoda to ważne kryterium również dla opiekuna.

Grunt to podstawa!

Spacer spacerowi nierówny – podobnie jak podłoże, po którym będzie prowadzony wózek. W końcu nie zawsze wybierzemy się na „przejażdżkę” po równej asfaltowej drodze. Miejskie chodniki bywają dalekie od ideałów. Klimatyczne uliczki rynków i starówek są zwykle brukowane. Nie mówiąc o spacerach po parku lub lesie – mikroklimat najlepszy, ale nawierzchnia wymagająca. Dobry wózek na bezdroża jest na wagę złota. 

Spacerówka nie tylko na spacer

Powiedzmy sobie szczerze, słynna spacerówka służy na co dzień nie tylko do celów spacerowych. Drobne lub większe zakupy, spotkanie z przyjaciółką, sprawy na mieście. To już nie tylko przemieszczenie się „po płaskim”. Opiekun, dziecko i wózek muszą pokonać schody, wąskie przejścia, zmieścić się w komunikacji miejskiej itd. 

Wózki spacerowe Cybex – za co kochają je rodzice?

Czemu zawdzięczają swoją popularność wózki spacerowe Cybex? Są idealnie dopasowane do potrzeb dziecka i rodzica prowadzącego wózek. 

Solidne i ergonomiczne wykonanie charakteryzuje każdy model. Mimo niewielkich rozmiarów produkty są w pełni funkcjonalne i bezpieczne dla dzieci. Posiadają pięciopunktowe pasy w siedzisku, budkę z wysokim filtrem słonecznym oraz innowacyjną opcję obracania siedziska o 360 stopni! Dzięki temu pociecha może jechać przodem do rodzica – czyli właśnie tak, jak powinna, zanim osiągnie wagę 15 kg. 

Wózki Cybex są lekkie, skrętne i łatwo się składają. Niezależnie od celu i przebiegu spaceru pokonają wąskie przejścia w metrze, kawiarni czy sklepie. Dla tych, którzy od małego chcą zaszczepić w maluchu miłość do przyrody, dostępna jest wersja z szerszymi kołami – idealnymi do spacerów na bardziej wymagającej powierzchni.  

Cybex dla zabieganych!     

Wózki Cybex zyskały też popularność wśród rodziców zabieganych – i to dosłownie. Aktywne mamy i aktywni ojcowie mogą połączyć miłość do biegania z miłością do malucha. Producent ma bowiem w ofercie wózki biegowe. Tak jak warianty klasyczne – modele biegowe są bezpieczne dla dziecka i dostosowane do potrzeb opiekunów, którzy preferują spacery w nieco szybszym tempie.      

Redakcja szkolarodzenia.org.pl