Fotelik samochodowy Britax Romer

Romer to czołowa firma, która sprzedaje foteliki samochodowe dla dzieci. Marka stworzyła także wygodny system Isofix, który można znaleźć w każdym samochodzie produkowanym po 2000 roku. System ten, ułatwia wkładanie i wyjmowanie fotelika w prosty sposób oraz zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo dziecka podczas podróży samochodem. Romer oferuje bogaty wybór fotelików. Można znaleźć przeróżne modele, które są także mocowane nie tylko przodem, ale i tyłem do kierunku jazdy. 

Wysoka jakość sprawia, że marka Romer i foteliki samochodowe Britax są kojarzona na całym świecie z dużym bezpieczeństwem. Wybierz tę markę, jeśli szukasz niezawodnego fotelika dla swojej pociechy. Dzięki niemu każda jazda będzie komfortowa i bezpieczna. Sprawdź różne modele i postaw na najlepszy wariant dostosowany do potrzeb Twoich i dziecka.

Foteliki samochodowe dla dzieci

Foteliki samochodowe Britax Romer gwarantują komfort jazdy, a w czasie gwałtownego hamowania lub wypadku, chronią życie dziecka. Aby fotelik był w pełni bezpieczny, należy go dopasować do kategorii wiekowej oraz wagi. Niemowlęta i starsze dzieci nie powinny jeździć w tych samych fotelach, chyba że posiadają rozbudowaną funkcję fotelika, który „rośnie wraz z dzieckiem”. 

[obraz_1]

Foteliki samochodowe dla dzieci powinny posiadać atest bezpieczeństwa. Podczas wybierania fotelika, należy zwrócić uwagę, który z nich posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, ponieważ tylko taki system jest najbezpieczniejszy. Takie pasy powinny być wykonane z miękkiego materiału, ale jazda w nich była dla malucha komfortowa. Dodatkowo warto zwrócić uwagę czy bezpieczne foteliki samochodowe posiadają system ochrony głowy, który w razie wypadku będzie pełnił funkcję ochronną przed urazem. 

Fotelik samochodowy Britax Romer

Bezpieczny fotelik Britax Romer

Foteliki Britax posiadają jedną z najważniejszych cech, czyli bezpieczeństwo. Cechują je niezawodność oraz wysoka jakość wykonania, oraz ciekawy design. Sprzęt powstał na podstawie bezpieczeństwo malucha, a także opiekunów. Romer oferuje duży wybór fotelików. Do ciekawszych modeli można zaliczyć na przykład Fotelik Kidfix M i-size Britax Romer, który idealnie pasuje dla dzieci od 3,5 do 12 roku życia. Poza bezpieczeństwem posiada także zdejmowaną tapicerkę, więc nie trzeba się martwić, jeśli dziecko pobrudzi fotelik. 

Każdy z modeli britax romer zapewnia należyty poziom bezpieczeństwa oraz komfort podróży. Każdy z oferowanych modeli posiada różne funkcjonalności, a dzięki nim, „fotelik rośnie razem z dzieckiem”, więc jest dostosowany do wzrostu dziecka. Kolejną zaletą, jaką posiada fotelik romer to ładna stylistyka, która wpasuje się w przeróżne gusta. Britax romer jest odporny na zabrudzenia i jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu czystości. Nie trzeba już odmawiać picia oraz jedzenia dzieciom w podróżny w obawie, że zabrudzą fotelik. Dodatkowo fotelik posiada odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko odczuwa duży komfort i nie poci się podczas jazdy. 

Redakcja szkolarodzenia.org.pl